LIVE komentár: Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor

Vitajte pri online komentári zápasu storočia na fit-drive.sk,Proti sebe sa v ringu postavia dvaja skusení borci Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor. Ako to celé dopadne? Zápas bude prebiehať podľa platných pravidiel boxu. Sleduj náš online komentár.


7:19  Zápas skončil. Svoje jubilejné 50. víťazstvo si užíva Floyd „The Money“ Mayweather Jr., ktorý v 10 kole zdolal írskeho šampióna MMA, Conora „The Notorious“ McGregora na TKO. Conorovi spočiatku ľudia nedávali veľké šance, dokonca tvrdili, že nebude schopný Mayweathera ani trafiť. Týmto ľuďom určite musela spadnúť sánka, kedže sa McGregor držal slušne, na koľko išlo o jeho vôbec prvý profesionálny zápas v boxe. Až na posledné kolá dokázal, že je obstojný protivník, ktorý vie zasadiť tvrdý úder a nejaký aj prijať. Floyd Mayweather nám dokázal, že je právom neporazený boxér, ktorý vie taktizovať. K jeho víťazstvu gratulujeme a zároveň sme radi aj za Conora McGregora, ktorý ukázal, že v boxe nie je úplne stratený. Ďakujeme všetkým, ktorí sledovali náš live komentár.


6:50 – Je koniec. Víťazom na TKO v 10. kole sa stáva Floyd „The Money“ Mayweather!

6:48 –  McGregor začal mať problémy. Mayweather prešiel do tvrdej ofenzívy. Toto kolo patrilo práve Floydovi. Ten taktizuje, najprv necháva Conora minúť energiu tým, že sa necha udierať a eď už nemá energiu, zaútočí.

6:45 – Hneď na začiatku 9. kola úder pod pás od Conora, ktorý sa ako keby prebudil z únavy.

6:44 – Koniec 8. kola, ktoré bolo o niečo slabšie než predchádzajúce. Je ťažko povedať či dokáže McGregor vyhrať na body, ak sa odohrá plných 12 kôl.

6:41 – Hneď v prvých sekundách 8. kola sa Mayweather zase otočil chrbtom.

6:40– V siedmom kole sa Mayweather tlačil moc dopredu s dvojitým krytom a nechal sa udierať. V poslednej minúte kola sa mu však podarilo zasadiť 2 tvrdé údery Conorovi do tváre.

6:36 – Koniec 6. kola, kde sme mali možnosť vidieť konečne tvrdý úder aj od Floyda. Takisto tu bol starý známy Conor s jeho výsmechom počas boja.

6:33 –  V šiestom kole sa Conor dostal sa Floyda a dostal niekoľko úderov zo zadu.

6:32 – Koniec piateho kola. 

6:31  – Floyd začal v piatom kole s väčšou aktivitou a prešiel do ofenzívy. V klinchi ich rozhodca rozdeľuje okamžite, Mayweather sám avizoval, že sa bojí, že v McGregorovi pretrvá zvyk z MMA, kde sa útoči aj klinchi.

6:27 – Hneď zo začiatku sa Conor trafil skoro pod pás, na čo sa Mayweather iba usmieval a ostával v obrane. Spočiatku boli hneď 2 klinche po sebe, po ktorých Conor zasadil pekný lavý hák na bradu. Mayweather pokračuje v úsmeve. Mayweatherovi sa podaril pekný úder. A je tu koniec štvrtého kola.

6:24 – Je tu koniec tretieho kola a McGregor prekvapuje svojou rýchlosťou. Aj keď sa nepohybuje ako boxer, vie zasadiť zásadne údery. Mayweather často dáva hlavu dole, čo láka McGregora použiť zakázané „kladivá“ na hlavu.

6:20 – Koniec druhého kola. Zatiaľ je to vyrovnaný zápas, aj keď v ofenzíve je viac Conor McGregor, ktorý často strieda garde, čo sa od neho očakávalo. Nejde mu to však tak, ako predpokladal.

6:17 – Floyd v rohu, Conorov úder zhora proti pravidlám.

6:16 – Druhé kolo je tu.

6:16 Koniec prvého kola.

6:14 – Conor začal tvrdou ofenzívou a Floyd sa stiahol do obrany. Publikom podporuje najmä Íra.

 

6:13 – Dlho očakávaný zápas práve začal! Zatiaľ vieme, že nemôže skončiť na KO/TKO v prvých troch kolách a neplatí vhod uteráku ako ukončenie zápasu, iba rozhodca môže zápas zastaviť.

6:06 – Obaja sú už v ringu.

6:05 – Bojovníci su pripravení a nastupujú do ringu! Prví The Notorious, Conor McGregor. Hneď po ňom, neporazený, Floyd „The Money“ Mayweather.

 

6:00 – Je to tu! Začiatok sprevádzajú Írska hymna a hymna USA.


5:46 – Predpokladaný začiatok hlavného zápasu je o 6:00!


5:36 – Koniec posledného predzápasu. Víťaz – Gervonta Davis na KO.
Krátky pohlad na zaciatok zápasu Davis vs. Fonseca

5:30 – Začalo 7. kolo posledného predzápasu. Sme v polovici tohto stretnutia.

5:23 – 5. kolo posledného predzápasu. Ide o pekný stret, no všetci už čakajú na hlavnú udalosť večera.

5:00 – Začína posledný predzápas Grervonta Davis vs. Francisco Fonseca

 

Online komentár začne o 4:55

Zdroj: TV Dajto

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *