Spríjemnite si luxus pri vode podľa svojich predstáv

Dbať o svoj životný štýl nie je vec krátkodobej záležitosti. Ide o fungujúcu zložku na celý život, kde idete radi do najmenších detailov a záleží vám na súhre dokonalosti a praktickosti. Chcete byť jednoducho pánom svojho okolia a seba samého. Dalo by sa povedať, že doslova hýbte nebom a zemou…

Popoludňajšie či víkendové oddychovky na terasách domu sú skvelým reštartom aj oddychom, ale čo tak tomu dodať niečo naviac? Pretvorte bežné každodennosti na exotický životný štýl a cíťte sa jedinečne.

Skvelé slnečné plachty sa hodia na akýkoľvek typ záhrady aj terasy či oddychové plochy k bazénom, a to aj v zimnom období. Pravé jachtárske plachty s patentovanou technológiou majú dotiahnuté detaily až do úplného konca a špičkový dizajn, ktorý pocíti aj finálny tieň.

Ich výhodou je veľká variabilita a možnosť výberu z viacerých druhov farieb či látok. Slnečné plachty sa prispôsobujú vám a nie vy im – vďaka naklápacím mechanizmom na stĺpikoch plachty si tieň volíte podľa seba.

Aj hollywoodske hviezdy vedia, čo je dobré

Keď už sme pri tom pohodlí a dizajne, nerobte kompromisy pri voľbe vhodnej dlažby okolo bazéna. Popálené chodidlá, modriny či zlomené nohy nie sú dobrým výsledkom, no dá sa im predísť. Krása a praktickosť môžu ísť ruka v ruke aj vďaka prírode a nemusíte si pri tom nešťastne nijakým spôsobom ublížiť.

Zvoľte si travertín, na ktorom sa nepošmyknete a zároveň môžete po ňom chodiť aj bosí. Jeho vzhľad disponuje dokonalým dizajnom nielen k letným fotografiám, ktoré budú stáť za to (mimochodom, takmer každá vila v Austrálii alebo na Floride má terasy a obklady z tohto kameňa).

Dokonalá súhra estetických a zároveň praktických pomocníkov pre vaše terasy aj bazény spĺňa to, aby ste sa cítili viac, ako len doma…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *