Ako zaujať na prvom rande a nesklamať (ani seba)

Dlhodobá samota vás už omrzela a chcelo by to niečo nové, no netrúfate si? Je to skľúčujúci pocit. Existujú však spôsoby, ako opačné pohlavie zaujať a dopredu sa pripraviť a byť za hviezdu večera. Pozrite si ten najlepší recept na to, ako zaujať.

Najkrajší je úsmev

Nie nadarmo sa hovorí, že to najkrajšie, čo si môže človek na rande obliecť, je úsmev. Všetko však s mierou a v správny čas. Žiadny make-up nie je tak perfektný, ako dokonalý úsmev. Ak si skromne pripúšťate, že nie je 100 %-ný, stále sa dá vylepšiť. Jednou z jednoduchých, lacných a rýchlych metód sú šikovné bieliacie pásiky.

Nemusíte chodiť k špecialistom ani zubárom, pokojne stačí, že to zvládnete sami doma. Pásiky sú už na trhu od roku 2001 a garantujú ich aj zahraniční odborníci z USA. Po aplikácii bude úsmev žiarivý a vy sa tak budete cítiť omnoho sebavedomejšie.

Dobrá rada nad zlato

Ak však tušíte, že sa vám už dlhšie nedarí nájsť si partnera a neviete, ako zaujať, môžete sa psychologicky poradiť online. Cítite smútok, úzkosť pri zoznamovaní, frustráciu, depresívne nálady alebo pocity viny, onlinová koučka vám poradí, ako zozbierať zvyšky vášho sebavedomia a chute a nájsť si konečne správnu polovičku.

Vysporiadajte sa s pocitmi viny a smutnej nálady a rozbaľte to znova v spoločnosti vo veľkom. Najlepšie je však byť samým sebou. Ak ste príliš extrovertný, nehrajte to na hanblivého človeka. Ak ste introvertný, nesnažte sa silou mocou zaujať. Buďte tým, čím ste, svoju skutočnú osobnosť nikdy nebudete zatajovať večne a nikdy neviete, kedy stretnete toho, kto sa k vám ako človeku dokonale hodí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *