MASERATI už rok oficiálne na Slovensku!

Áno presne tak! Spoločnosť DS Plus s.r.o. ako autorizovaný predajca vozidiel Maserati, ktorá sídli v Bratislavskom Lamači je už rok perlou na našom trhu s autami. Prave pri prvom výročí si nás Spoločnosť pozvala na tlačovú konferenciu do showroomu na Hodonínskej 9. Znie to ako výmysel, že práve na Slovenský trh by mala zavítať taká exkluzívna značka z Talianska. No je to pravda.

Špeciálnym hosťom bol ambasádor značky Maserati pre Slovensko p. Tomáš Tatar, hokejista, ktorého asi všetci poznáme. Strieborný medailista z MS 2012 a zároveň hrdý majiteľ modelu Quattroporte.

Tomáš nám porozprával svoje skúsenosti s Maserati a to čo preňho značka znamená. Svoje quattro porte si nevedel vynachváliť. Za nič by ho nevymenil, resp. vymenil za nový model, ktorý behom tohto roka ešte príde na náš trh.

Dozvedeli sme sa, ako si DS Plus počínali do konca roka 2016. Celkovo predali 23 áut, z toho 3 Ghibli, 2 Quattroporte a 18 modelov Levante. Práve Levante sme si po oficiálnej časti mohli vyskúšať na vlastnej koži a keď si na to spomeniem, tak ešte teraz mi stoja chlpy na ruke. Veď, keď máte pod pedálom 430 koní, bodaj by nie. V súčasnosti je toto číslo väčšie asi o 16 až 20 aut. Človek si povie, že to vôbec nie je veľa, no zoberme do úvahy tú exkluzivitu značky. Sami ľudia v Maserati hovoria, ako ich autá nie sú pre každého. Čo si veľmi dobre uvedomujú (po stránke ceny), no na druhej strane je to len dobre. Týmto spôsobom si Maserati udržuje svoje postavenie a exotickú náturu.

Veď sami si povedzte, či vás to nechá chladnými, keď okolo vás prejde Granturismo so 4,7 litrovou atmosférou pod kapotou s výkonom 460 koní. Viem, že nenechá a s obrovskou radosťou a možno aj strachom sa otočíte za tým orchestrom, ktorý vám hrá za chrbtom. Vyťahujete telefón a cvak ho na instagram s hashtagom #MASERATISLOVAKIA. Mimochodom, pod takýmto hashtagom naše bratislavské Maserati na instagrame naozaj nájdete. Dodám, že DS Plus ako jediné zastúpenie značky Maserati, spustilo bezplatný servis pre vozidlá Maserati zakúpené na Slovensku na obdobie 5 rokov resp. do 100 000 najazdených kilometrov.

Spoločnosti DS Plus Maserati ďakujeme za pozvanie a želáme im veľa dobrých a spokojných zákazníkov.

 

Galéria:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *