Pánska móda na leto

Letné mesiace sú predo dvermi a viacerí z vás už schovávajú teplé mikiny, bundy a saká do útrob šatníka. Leto je už tu a viaceré módne domy ponúkajú aj tento rok novinky, ktoré vás môžu zaujať. Viacerí muži ale nesledujú módne trendy a nosia to, v čom sa cítia pohodlne. Ak chcete byť štýlový za každých okolností, čo nosiť v nasledujúcich mesiacoch?

Funkčné tričká a športové kraťasy

V letných horúčavách oceníte hlavne túto kombináciu oblečenia. Odporúča sa investovať do kvalitných značiek športového funkčného oblečenia, ktoré perfektne odvetráva pot a pokožke umožňuje dýchať. Čo sa týka funkčných tričiek, môžete si dovoliť výraznejšie farby – pastelové farby. Nebojte sa ani ružovej farby (lososovej), ktorá je v letných mesiacoch „povolená“ aj u mužoch. Športové nohavice však voľte v tmavšom prevedení, ideálne tieto farby – tmavomodrú, čiernu, tmavosivú. Tento outfit odporúčame doplniť kvalitným opaskom, športovými teniskami a šiltovkou.

Vzorované polokošele a elegantné pánske krátke nohavice

Ak vám funkčné oblečenie príliš nevyhovuje, odporúčame vám kombináciu vzorovaných polokošieľ s elegantnými pánskymi krátkymi nohavicami. Tento outfit môžete nosiť do práce, na pracovné stretnutia, ale aj na stretnutia s kamarátmi. Čo sa týka vzorov, páni uprednostňujú typické letné vzory, najmä však štýl havajských košieľ. Určite však nepohrdnite ani károvanými, bodkovanými, či pásikavými polokošeľami.

Elegantné pánske krátke nohavice spolu s pánskymi opaskami budú skvele dopĺňať moderné polokošele.

Pánske polokošele by mali byť z príjemného nekrčivého materiálu. Výhodou polokošieľ je aj to, že ich môžete skombinovať nielen s elegantnými pánskymi krátkymi nohavicami, ale aj so športovými nohavicami, či s elegantným sakom a koženými topánkami.

V letných horúčavách vám odporúčame klasické šiltovky nahrádzať kvalitným slameným pánskym klobúkom.