Martin Škrteľ prestupuje opäť na britské ostrovy

Slovenský reprezentačný kapitán Martin Škrteľ bude po dvoch sezónach strávených v tureckom Fenerbachce Istambul opäť meniť dres.

Podla The Scottish Sun si to namieril znova na britské ostrovy. Konkrétne do Škótska, kde sa pripojí k slávnemu Glasgow Rangers, kde pôsobil jednu sezónu aj jeho reprezentačný kolega Vladimír Weiss. Kto ale stojí za týmto prestupom a presvedčil Martina vymeniť teplé Turecko za chladné Škótsko?

Zdroj: Rangers.co.uk

Odpoveď je Steven Gerrard. Ikona anglického klubu Liverpool FC, kde hrával bok po boku aj s Martinom. Gerrard po skončení aktívnej kariéry ihneď presedlal na trénerské remeslo a svoje prvé skúsenosti naberal pri výbere „The Reds“ do 18 rokov. Pred mesiacom škótsky klub oznámil, že angažoval Stevena Gerrarda na pozíciu hlavného trénera a vyzerá to tak, že sa nový tréner ihneď pustil do práce.

Škrteľovi sedí tvrdá a silová hra, čo potvrdzoval aj počas svojich 9 rokov vo farbách anglického Liverpoolu a aj to mohol byť jeden z dôvodom prečo po ňom bývalý skvelý anglický záložník siahol.

 

Aktualizácia:

Prestup sa neuskutoční z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov Rangers na kúpu Martina Škrteľa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *