Dámske módne doplnky, ktoré využijete cez leto

Viaceré módne značky už naplno predávajú letné dámske kolekcie oblečenia. Aby ste však v letných mesiacoch dokonale zažiarili, bez doplnkov sa nezaobídete. Ktoré dámske módne doplnky by vám ale mali robiť spoločnosť toto leto?

Slamené kabelky a tašky

K dámskym letným šatám, či už dlhým, alebo krátkym, sa vám skvele hodia slamené kabelky a tašky. Využiť ich môžete nielen na dovolenke pri mori, ale aj do práce, či na stretnutie s kamarátkami. Spolu s letnými šatami a dámskymi klobúkmi tvoria typický letný outfit, ktorý preferujú ženy rôznych vekových kategórií. Odporúčame vyberať slamené kabelky a tašky so šatkami.

Minimalistické náhrdelníky

V letných mesiacoch bude vašim verným spoločníkom aj jednoduchý minimalistický šperk. Odporúčame jednoduché minimalistické náhrdelníky z kvalitného striebra alebo z bieleho zlata. Zaujať vás môžu aj minimalistické náhrdelníky od Tommy Hilfiger, na ktorých oceníte najmä kvalitné spracovanie a zapínanie.

V lete to so šperkami príliš nepreháňajte. Odporúčame spomínané náhrdelníky od Tommy Hilfiger a tie zladiť s jednoduchými náušnicami tej istej značky.

V lete oceníte aj drevené šperky.

Módne hodinky

Dôležitý módny doplnok, ktorý vám ukáže aj aktuálny čas. K letným outfitom sa vám budú hodiť módne hodinky Festina. Jedná sa o kvalitnú značku hodiniek, ktoré sú zamerané na štýlovú klasiku a majú analógový okrúhly ciferník. V ponuke tejto značiek nájdete aj pánske hodinky. Ak váš partner hľadá nové hodinky, jednoznačne mu odporúčame práve hodinky Festina.

 

Mačacie slnečné okuliare

Štýlové, zvodné okuliare, ktoré chránia oči, sú módnym doplnkom tohto leta, preto neváhajte a zaobstarajte si jedny tmavé mačacie okuliare. Ochránia vás pred silnými slnečnými lúčmi a zároveň z vás spravia zvodnú dámu, za ktorou sa obzrie nejeden muž.

Plážový slamený klobúk

V horúcich letných dňoch oceníte aj tento doplnok. Najčastejšie ho dámy nosia na pláž, no pokojne si ho môžete dávať aj k šatám do práce, či na drink s kamarátkami. Vybrať si môžete z rôznych farebných prevedení, ale najkrajšie nájdete v ponuke hnedých a béžových plážových slamených klobúkoch.

 

PR článok