Nová Audi Q8

Ako súčasť útoku koncernu Volkswagen na trhu SUV,  od Audi sa všeobecne očakáva debut s Q8mičkou na severoamerickej Medzinárodnej Auto Show (NAIAS) v Detroite v januári 2017. Audi odhalila niektoré dizajnové skice nadchádzajúceho SUV konceptu, ktoré vyzerajú neuveriteľne sľubne!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt audi q8

Povráva sa, že Audi Q8 by mal byť súper pre Porsche Cayenne, BMW X6  rovnako ako aj pre Mercedes-Benz GLE. Tlačová správa od Audi uvádza, že Q8 predstavuje syntézu emocionálneho štýlového a priestranného kupé, ktoré bude charakterizovať SUV“.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt audi q8 new model
Vedúci oddelenia dizajnu, Marc Lichte bol citovaný ako hovorí: „S Q8 konceptu Audi, sme vytvorili nový predvoj v rámci nášho Q modelového radu. Jeho dizajn silne evokuje športovosť a prestíž. A čo viac, veríme, že dôležitým aspektom tohto vozidla je, že ponúka priestranný interiér so štyrmi rovnako pohodlnými sedadlami, a to aj pri klesajúcej línií strechy. “ Hovorí sa, že vzhľad bude inšpirovaný legendou Audi Ur-quattro z roku 1980 a to veľmi širokým C-stĺpikom. Pri Qosmičke bude zaujímavé sledovať ako bude vyzerať pri oficiálnom odhalení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *