Logan Paul sa snaží očistiť svoje meno za 1 milión dolárov

 

Meno Logan Paul doteraz poznali najmä ľudia, čo sledujú svetovú youtube scénu. Avšak po udalostiach zo začiatku januára sa toto meno rozšírilo aj do iných skupín ľudí, ktorí až tak nesledujú internetový svet a tvorbu zahraničných youtube autorov.

Logan Paul je aktívny vloger, teda človek, čo natáča videá zo svojho každodenného života. Začiatkom tohto roka sa s partiou vybral do japonského lesa samovrahov, kde narazil na skutočné telo človeka, ktorý sa tu rozhodol ukončiť svoj život. Celú situáciu samozrejme natočil a dokonca si o tom, čo našli, spolu s kamarátmi trošku požartovali. Video aj s týmto virálnym prvkom zverejnil, ako inak, za vidinou väčších views a zisku. Čo zrejme Logan nečakal, bola obrovská vlna kritiky, ktorá sa zniesla na toto video a samotné Loganovo správanie. Až na apelovanie verejnosti Logan svoje video zmazal a neskôr zverejnil ospravedlnenie.

https://www.youtube.com/watch?v=an0EwymWzsk

Trvalo nejaký ten čas a aj samotná spoločnosť Youtube si uvedomila závažnosť tohto činu a naparila Loganovi sankcie. Rozviazali s ním  spoluprácu a vyškrtli youtubera zo zoznamu promovaných osobností platformy. Tým Logan stratí veľkú časť z reklamných príjmov. Takže žiadne pridané promovanie jeho tvorby už od Youtube nepríde. Potom si Youtubera na letisku v LA  vyhliadli novinári zo spoločnosti TMZ a spýtali sa ho na jeho názor. Veľkej ochoty odpovedať sa nedočkali, no stihli padnúť zaujímavé slová.

https://najky.webnoviny.sk/logan-paul-zasluzim-si-druhu-sancu/

Logan žiadal ľudí o druhú šancu a tvrdil že si ju zaslúži. A možno už od tohto momentu, celý jeho produkčný tím rozmýšľal, ako znova nakopnúť ich stroj na peniažky, pretože je známe, že Logan už nie je na všetko sám a celý chod jeho kanálu a editovanie videí zabezpečujú iní ľudia. A zrejme dostali nápad, ako očistiť meno ich hviezdy.

V poslednom videu, vydanom na jeho kanáli, sa Logan rozhodol, že pomôže ľuďom, ktorí majú samovražedné sklony. Okrem toho ešte daruje aj milión dolárov organizáciám, ktoré sa priamo snažia pomôcť takýmto osobám. Týmto krokom Logan na seba strhol aj pozitívnu pozornosť, čo môže pomôcť k očisteniu jeho mena. Avšak škoda je, že to zrejme neprišlo z jeho vlastnej hlavy.

My dúfame, že po tomto sa celá táto kauza okolo Logana Paula a jeho problémov skončí a už nebudeme svedkami podobných jeho incidentov. Predsa len by to bol dobrý koniec s pomocou pre tých, ktorí to potrebujú.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.