Interiérový luxus si môžete užívať aj vo vašom vozidle

Nakoľko sú automobily neoddeliteľnou súčasťou človeka, je veľmi dôležité vedieť si ich prispôsobiť vlastnému životnému štýlu. Vybaviť všetkým potrebným, čo zaistí nielen ich bezpečie, ale aj výdrž a komfort.

No a práve kvalitné gumené rohože a vaničky do kufra auta tieto schopnosti majú.

Výhody gumených rohoží do auta

Kvalitné gumené rohože do auta sú štandardne vyrobené v čiernej farbe, pre európsku normu by ich hrúbka nemala byť ale širšia ako jeden a pol centimetra. Ako spoľahlivá surovina na ich výrobu sa používa vysoko kvalitná, odolná proti opotrebeniu, pružná guma z prírodného kaučuku.

Aj vďaka týmto vlastnostiam je ich použitie čo najpohodlnejšie za akýchkoľvek poveternostných a klimatických podmienok. Výrobky vyrobené z takejto gumy tiež neuvoľňujú do ovzdušia škodlivé látky, chýba im aj ostrý nepríjemný zápach, ktorý je obzvlášť nepríjemný a vyskytujúci sa v horúcom letnom počasí, keď sa všetko okolo od slnka a tepla „topí“.

Medzi výhody gumových „autokobercov“ tiež patrí skutočnosť, že ich nie je potrebné umývať, stačí ich len vytiahnuť a opláchnuť vysokotlakovým čističom, alebo len silným prúdom spod hadice. Potom ich umiestnite na slnko, rýchlo vyschnú a budú opäť pripravené na použitie.

Odolné vaničky do kufra

Veľmi podobné vlastnosti majú a rovnako dobre vám v kufri auta poslúžia aj špeciálne vaničky. Nové gumené vaničky do kufra sú vyrobené z veľmi odolnej gumy, ktorá sa jednoducho udržuje v čistote, veľa toho znesie a zachováva si svoj tvar, aj keď máte v kufri veľký náklad.

Ich vyvýšený a rovnako pevný okraj tiež zaistí, aby si uložené veci v kufri zachovali svoje stabilné miesto a nijako sa pri náročnej jazde na hrboľatej ceste nepoškodili.

Preto, ak svoje auto pravidelne využívate na cestu do práce, nákupy a výlety, určite by ste si ho mali týmito doplnkami vybaviť. Zvýšite ochranu vozidla a jednoduchšie si udržíte v jeho interiéri poriadok.

Zdroj obrázka: Peerapong Roongkorn/Shutterstock.com