Dude Perfect – 5 kamarátov svojou genialitou neprestáva udivovať svet YouTube

Tyler, Cody, Coby, Cory a Garrett už nejaký ten čas bavia svojich divákov svojou dokonalou presnosťou.

Pokiaľ Dude Perfect nepoznáte, tak zbystrite pozornosť ! Mladí američania sa vypracovali na populárne osobnosti internetu, vďaka ich zručnostiam a genialite. Trafiť sa do basketbalového koša z letiaceho vrtuľníka, hodiť tenisovú loptičku cez okná dvoch idúcich áut alebo hodiť dve hrianky do hriankovača ? Znie to až neuveriteľne no títo borci toho dokázali už oveľa viac.

www.youtube.com

Najlepšie sa presvedčíte, keď si sami pozriete videá, ktoré oni nazývajú Trick Shots. Pre každý šport vymýšľajú nové a nové varianty, ktoré vyzerajú v ich prevedení naprosto dokonale. Tomu veľa ľudí  odmieta veriť, no práve tým, že niektoré Trick Shots sa robia aj na stý pokus, si vydobyli svoje miesto na platforme Youtube, kde už majú viac ako 25 miliónov odoberateľov. Okrem toho spolupracujú so známymi firmami alebo športovcami. Jednoducho užívajú si, čo robia a robia to naplno.

www.youtube.com

V poslednom videu, ktoré vydali, predviedli niekoľko Trick Shots z každodenného života, ktoré by asi viacerí z vás chceli ovládal. Hodiť mincu presne do porcelánového prastiatka, trafiť  sa slamkou  do hrdla od flaše  či  zavesiť obraz na klinec tiež  pomocou hodenia. A mnoho iných vecí, ktoré hádžu po všeličom čo sa okolo nich vyskytne.

Načasovanie a presnosť sú hlavné slová, ktoré charakterizujú každé ich video. Nenechajte sa nachytať, že sa im všetko podarí  na prvý pokus. Samotní autori nepopierajú, že pri niektorých kúskov strávili mnoho času. V poslednom videu dokonca zverejnili aj zopár nevydarených záberov, čo u nich nebýva zvykom a tak poodkryli kúsok zo zákulisia Dude Perfect.

Začínali na domácej  záhrade  a teraz majú k dispozícii vlastnú halu s veľkým areálom a celým produkčným tímom. Obrovský progres, ktorý je zaslúžený a každé ich video prinesie niečo zaujímavé a nečakané, až je zvláštne, kde berú stále nápady na nové a nové Trick Shots.

Okrem presných hodov v ich videách nájdete množstvo vtipov a zábavy, čo príjemne odľahčuje každý ich diel a skvelo zabaví diváka. Preto sa túto partiu mladíkov oplatí sledovať, v čom nie sme ani my výnimkou a už teraz sa tešíme na ich nové videá.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *