Unikátny spôsob, ako mať vaše auto a vozový park pod úplnou kontrolou

Nie ste spokojní s tým, ako funguje váš vozový park. Nemáte prehľad o spotrebe paliva a využití auta na prácu. Spozorovali ste zvýšenie nákladov na palivo a menšiu produktivitu zamestnancov? V tom prípade by ste mohli využiť unikátny a jednoduchý spôsob kontroly vášho vozidla alebo celého vozového parku.

Monitorovanie dopravy pomocou kompletného monitoringu vozidiel je v moderných spoločnostiach pomerne populárnou službou. Preto sa veľa zákazníkov o funkcie a výhody tohto systému zaujíma.

My vás s nimi v našom článku zoznámime.

Jednoduchá optimalizácia trasy

Monitorovanie vozidiel pomocou funkcie GPS umožňuje vytvárať logistiku vozidiel najvyššej kvality. Pomocou tohto systému môžete sledovať nielen aktuálnu polohu automobilu, ale aj prítomnosť akýchkoľvek prekážok na jeho trase, ako sú napríklad dopravné zápchy alebo nehody.

Satelitné sledovanie vám umožňuje vylúčiť nepotrebné kilometre cesty a efektívne využívať pracovný čas zamestnancov. Výrazne znižujete denný počet najazdených kilometrov, spotrebu paliva a rozpočet na údržbu vozidla, ktorú môžete zvýšiť aj výberom správnych poťahov do auta.

Zníženie nákladov na údržbu

Moderný monitorovací systém vozidla pomáha skracovať dobu údržby. Je to spôsobené rovnakým poklesom najazdených kilometrov. Autá vydržia dlhšie, pretože jazdia menej a vodiči sú pri jazde opatrnejší. Minimalizácia nákladov na údržbu vozidiel tak ušetrí na predčasnej obnove vozového parku.

Zvyšovanie bezpečnosti a produktivity cestnej premávky

Schopnosť ovládať rýchlostný limit môže významne znížiť riziko dopravnej nehody, ktorá môže mať za následok poškodenie prepravovaného nákladu a samotného automobilu. Satelitné sledovanie tiež pomáha vylúčiť možnosť nevhodného využívania služobného vozidla, pretože vodič nebude môcť služobné vozidlo používať na svoje vlastné účely. To výrazne zvyšuje efektivitu zamestnancov bez zvyšovania mzdových nákladov.

Vďaka svojej funkčnosti a užitočným vlastnostiam sa teda systém určite vypláca, tak si ho vyberte a o všetkých výhodách sa v praxi presvedčte.

Zdroj obrázka: Blue Planet Studio/Shutterstock.com