Športové oblečenie s inovatívnymi technológiami

Pohodlný, nepremokavý a priedušný odev muža alebo ženy. Športové oblečenie by malo mať špeciálnu sadu funkcií, z ktorých každá zohráva dôležitú úlohu pri požadovanom splnení cieľov.

Aké vlastnosti charakterizujú modernú značku oblečenia Under Armour Slovensko? To všetko si môžete v tomto článku prečítať a možno prídete na niekoľko dôvodov, prečo by sa malo stať súčasťou vášho šatníka.

 

Prispôsobí sa vášmu komfortu

Komfortný strih je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne pohodlie pre všetkých športovo založených ľudí. A kde inde, ak nie pri fyzickej aktivite je dôležitejšie pohodlie a sloboda vo voľnom pohybe. Kvalitné Under Armour mikiny sú týmto účelom prispôsobené do najmenšieho detailu, o čom vás ešte len presvedčíme.

Dokonalá elasticita

Elasticita textilu je tiež jedným z hlavných determinantov slobody pohybu a pohodlia športového odevu. Špeciálne strečové textílie z pevných vlákien sa často používajú aj v inej móde, ani tu nie je tomu inak. Pružnosť vo všetkých smeroch sa pri pohybe cení naozaj vysoko, vďaka čomu tento typ oblečenia zaisťuje športovcom alebo bežným ľuďom maximálnu oporu.

Priedušné a nepremokavé

Ľudské teplo, ktoré vzniká počas cvičenia, sa musí rozptýliť aj za chladnejších podmienok. Priedušné tkaniny tohto oblečenia rozvádzajú nadbytočné teplo tým správnym smerom, pričom sa v ňom netvorí chlad a ani vlhkosť.

Nepremokavosť hľadajte v označení STORM, čo je ideálna vlastnosť do tých najhorších podmienok, ktorým sa športovci často nevyhnú. Výhodou je, že dokonca ani po viacnásobnom vypraní sa tieto vlastnosti moderných mikín vôbec nezmenia.

 

Zvýšte svoj výkon s pomocou tejto exkluzívnej značky oblečenia. Vďaka nemu budete inšpirovaní duchom najväčších hrdinov a poháňaní inováciou. Kvalita, štýl a hodnota, to sú tie najdôležitejšie charakteristiky, ktoré nájdete len pod značkou Under Armour.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *