Rytmus vstupuje do štruktúr promotéra XFN

Slovenský rapper Patrik “Rytmus“ Vrbovský sa zveril svojím fanúšikom na sociálnych sieťach, že čoskoro vstúpi do vedenia českej bojovej organizácie a ligy XFN.

„Vstupujem do štruktúry XFN a budú sa diať velikánske veci. Takže buďte v strehu, pretože to bude veľké. A keď poviem, že to bude veľké, tak viem o čom hovorím,“ odkázal Patrik cez video na svojom Instagrame.

Práve pod touto hlavičkou sa uskutoční aj jeho pripravovaný súboj s Marpom, ktorý sa uskutoční 27.12. 2018 .

Jeho vplyv bude cítiť najmä Slovensko, pretože jeho vstup sa týka vetvy zastrešujúcej práve našu krajinu. Okrem toho, že by mal byť tvárou Slovenskej vetvy, hovorí sa aj o polovičnom podiele, ktorý bude vlastniť. V takom prípade sa môžeme tešiť na skvelé  podujatia, ktoré budú niesť výrazný Rytmusov podpis.

Po premiére XFN v Nitre si to táto organizácia namieri do Bratislavy, kde sa uskutoční jej ďalšie pokračovanie na zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Zaujímavejšie však vyzerá nasledujúci rok. Hovorí sa až o 6 podujatiach, ktoré by mali k nám prísť. S využitím Patrikovho veľkého záujmu o tento šport môžeme čakať, že pre nás určite pripraví niečo poriadne. Ako aj sám sľúbil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *