Rozhovor: Boris Holečko – Spolupráca so Sajfom ma posúva míľovými krokmi

Boris Holečko pôsobí ako video manager vo Fun rádiu. Môžeme povedať, že stojí za celou video tvorbou rádia. Jeho azda najznámejšie projekty sú Fun_vlog a úspešný Level Lama. Keďže Boris väčšinou stojí za kamerou, nie je až tak známy. My ho však poznáme z vlogov moderátora a youtubera Mateja Cifru, A.K.A Sajfu. V tomto rozhovore sa vám pokúsime Borisa priblížiť o niečo viac.


Rozhovor:

Ahoj Boris. Poznáme ťa hlavne zo Sajfových vlogov. Vieme, že pracuješ vo Fun rádiu. Aká je náplň tvojej práce? Aké je to pracovať so Sajfom? 

 

Ahoj. Áno, tak ako hovoríš. Pracujem vo Fun rádiu a sem tam sa objavím aj u Sajfu vo vlogu. V rádiu som už druhý rok a práca so Sajfom je super. Je to vo veľa smeroch inšpiratívny človek, ktorý vie motivovať, či už tým čo robí, alebo čo dosiahol. Dovolím si tvrdiť, že mňa osobne spolupráca s ním posúva vopred míľovými krokmi, za čo som mu zaviazaný a vďačný.

 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

 

Aký je tvoj vzťah k cvičeniu a športu ako takému? Vieme, že si začal s MMA.  Ako si sa ku tomu dostal? Kedy nastal ten zlom, že si si povedal: ,,Idem do toho,,?

 

Do fitka som chodil už na strednej, potom prišla výška a nejak som sa na to vykašľal. Znovu ma nakoplo to, keď som sa už nevládal pozerať na seba v zrkadle. Zásluhu na tom má aj Sajfa, s ktorým sme pred, už vyše rokom a pol, uzavreli dohodu o mojej premene. Šlo o výzvu, vďaka ktorej som začal aj s bojovým športom. Chalanom z Cvičiska ďakujem za trpezlivosť a čas, ktorý do mňa investovali. Ja sa im to snažím vracať  najviac ako dokážem.

 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Máš obľúbený športový tím alebo športovca?
Obľúbený tím asi ani nie, kedže kolektívne športy moc nesledujem. Ale keď už sa bavíme o bojových umeniach, tak asi Conor, poprípade zo Slovenska môj tréner Rony Paradeiser.

 

Keď budeš mať deti, budeš ich viesť cestou športu? Máš predstavu k akým športom by si ich priviedol, prípadne by si s nimi vykonával?

 

Ak raz budem mať deti, tak určite ich budem viesť k športu. K akému, to neviem. Vyskúšame toho asi viac a čo ich bude baviť a v čom sa nájdu, v tom ich podporím.

 

Aký máš vzťah k autám, aké bolo tvoje prvé auto a ako vyzerá tvoj súčasný vozový park? 🙂

 

Môj vozový park? 😀  Prvé auto som dostal od rodičov. Bola to felícia, za čo samozrejme ďakujem. Dostala ma vždy všade. Ak sa niekto v dnešnej dobe naučí šoférovať na obdobnom aute, tak už bude vedieť jazdiť na hocičom. Dnes mám Audi A5 sportback. Je to moje vysnené auto. Celkom dlho som naň šetril a aj preto si ho cením o to viac.
Zdroj: Instagram
Aké je auto tvojich snov, prípadne aké auto by si si zadovážil?

 

Auto mojich snov … no donedávna to bola, ako som už spomenul A5 sportback, poprípade jej väčší brat RS7. Ale ak by som sa mal úplne opustiť, tak asi nejaké Porsche 911.

 

Aký máš vzťah k cestovaniu a spoznávaniu nových vecí?  Veľa ľudí chce v určitej fáze života veľa cestovať. Vieš si predstaviť seba, priateľku, auto a náhodné cesty do neznáma?

 

Zatiaľ som toho moc nepocestoval, v porovnaní napríklad s mojimi rovesníkmi, ktorí boli na Erasme tu a tam, ale ten čas určite príde. Rád by som sa pozrel aj s priateľkou kade tade a cestoval voľne po svete. To či práve autom, to už neviem. 🙂

 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

 

Čo si myslíš o cestovaní karavanom? Išiel by si do toho?
Cestovanie karavanom som taktiež ešte nezažil. Ak by šlo o nejaký modernejší kúsok s naozaj pekným a obývateľným vybavením, tak prečo nie. Predstava, že nemusíš riešiť žiadne ubytko lebo ho máš v podstate na kolesách, je super nie?

 

Máš nejaké ciele a sny, ktoré si plánuješ splniť v blízkej, aj ďalekej budúcnosti?

 

Sny a ciele. Taký najbližší cieľ je polmaratón na jeseň. Keďže som ešte nič podobné neskúšal, tak sa to dá nazvať cieľom. A čo sa týka snov, nemám žiadne veľké sny, skôr určitú predstavu, ktorú sa snažím napĺňať a posúvať. Ak o niečom dokážeš snívať, tak to dokážeš aj realizovať.

 

Je niečo, čo by si odkázal na záver ľuďom, čo práve čítajú tento rozhovor?

 

Na záver len toľko. Ak to niekto dočítal až sem, tak mu ďakujem a držím mu palce vo všetkom, čo ho napĺňa a robí šťastným.

 

Borisa nájdeš na instagrame pod menom: slepacibujon 

 

Borisovi samozrejme ďakujeme za rozhovor a prajeme mu veľa úspechov. A vy sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé osobnosti v naších rozhovoroch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *