Náš tréner Marek je pripravený vám pomôcť

K športu mám veľmi blízko už od môjho detstva. Moja cesta sa začala hokejom, ktorá sa bohužiaľ skončila nedobrovoľne, kvôli zlým okolnostiam v klube. Dlho som nezaháľal a o týždeň nato som už obliekal dres futbalového klubu, kde som pôsobil jednu sezónu v dorasteneckom tíme, v tretej najvyššej lige.

Počas pôsobenia vo futbalovom klube ma oslovil kamarát s ponukou vyskúšať bojové športy, aspoň kvôli kondícií a podobne. Nečakal som, že tento druh športu ma chytí až do takej miery, že som loptu vymenil za rukavice a začal sa naplno venovať zápaseniu a neskôr MMA (zmiešané bojové umenia). K bojovým športom nepochybne patria aj návštevy posilňovne, s ktorými prichádzali prvé skúsenosti s činkami a rôznymi typmi tréningov, ktoré mi mali pomôcť k výsledkom v MMA.

Postupom času som zistil, že aj v posilňovni to malo svoj význam a po roku cvičení som vyskúšal silovo-vytrvalostnú súťaž Oceľový medveď, ktorej som sa účastnil aj ďalšie tri ročníky. Moje najlepšie umiestnenie bolo 20. miesto zo 60 pretekárov v roku 2015. Momentálne študujem štvrtý rok na vysokej škole a počas voľného času s obľubou behávam a jazdím na bicykli. Taktiež sa pravidelne zúčastňujem príležitostných súťaží, ako sú rôzne polmaratóny, behy rôznych vzdialenosti, horské duatlony a iné.

Po týchto všetkých skúsenostiach si môžem dovoliť tvrdiť, že šport je naozaj to, čo ma baví a to, čo ma napĺňa. Preto som sa rozhodol odovzdať moje skúsenosti a rady aj ostatným. Taktiež sa rád učím stále novým veciam a prijímam aj všetky rady a skúsenosti ostatných. Ak to bude v mojich silách, som ochotný pomôcť  iným ľuďom k dosiahnutí ich cieľov, či už ide o prípravu na rôzne vytrvalostné a iné súťaže, alebo pri redukcii hmotnosti či naberaní svalovej hmoty. Prioritne sa zameriavam na kondičnú prípravu v individuálnych a kolektívnych športoch. Pohyb a cvičenie je dôležité, no vždy treba dbať na zdravie, lebo to je prvoradé a tým sa stále riadim aj ja.

 

V prípade otázok a záujmu o trénerské služby Mareka nás neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *