Obezita ohrozuje čoraz viac ľudí. Ako sa jej vyhnúť a zostať fit?

Vytvorte si z cvičenia štýl, nie módny výstrelok

Už včera bolo neskoro. Štatistické údaje o obezite sú nelichotivé a nadváha sa podpisuje pod riziko viacerých závažných ochorení, ktoré v niektorých prípadoch končia veľmi zle. Teraz je ten najlepší čas na to, aby ste sa začali svojmu telu venovať do najmenšieho detailu. Blíži sa nový rok, v ktorom si môžete začať budovať ľahšiu cestu k vysnívanému a šťastnému životu.

Kto cvičí, ten sa môže pochváliť dobrou postavou, ešte lepším zdravotným stavom a nakoniec duševnou pohodou, ktorá sa podpisuje pod tie najväčšie úspechy v živote. S nami sa poďte pozrieť na to, aké to môže byť jednoduché docieliť.

Prvá pomoc v niekoľkých minútach

Každý má iný dôvod, prečo nestrácať dynamiku ale podstatné je, že nikdy nie je neskoro na to, aby ste začali s kvalitným fitnes režimom, v ktorom využijete aj obyčajné, no veľmi účinné kladky.

Všetko, čo potrebujete na zlepšenie zdravia vášho srdca a zníženia rizika iných druhov ochorení, je celkovo 150 minút cvičenia týždenne. Kedy a ako zaradíte tieto minúty do vašej bežnej rutiny je úplne na vás.

Nastavte si svoje ciele

Pomáha to podnikateľom v ich úspešnom biznise, tak prečo by to nemohlo pomôcť aj vám pri jednoduchom cvičení na bradlách. Nastavte si ale ciele, o ktorých možnosti dosahu ste plne presvedčení. Mali by byť:

  • špecifické,
  • merateľné,
  • dosiahnuteľné,
  • realistické,
  • a sledovateľné.

Nastavenie cieľov pomáha dodať dôraz, pozornosť a štruktúru tomu, čo chcete dosiahnuť. Pozor na nereálne ciele, ktoré vás dovedú naopak k neúspechu.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt set up goal
Využite chôdzu vo váš prospech

Už takmer desať rokov experti na verejné zdravie vyzývajú ľudí, aby každý deň vykonali minimálne 10 000 krokov. Tento počet krokov sa dá prepočítať zhruba na 6 km dôkladnej chôdze, a ľudia, ktorí tento prvok do svojho života zaviedli, ako aktívnu súčasť svojej existencie sa môžu pochváliť výrazným úbytkom na váhe.

Súvisiaci obrázok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *