Kvalitné stierače sú na nezaplatenie, nezabúdajte na ich pravidelný servis

Kvalitné vybavenie automobilov

Ceny za nové automobily išli za posledné desaťročie rapídne dole. Tí, ktorí si pred pár rokmi chceli kúpiť nový automobil, museli naň dlhšie šetriť, poprípade museli zvoliť najjednoduchšiu cestu ako sa dostať k novému autu – lízing.

V súčasnosti, kedy si každý priemerne zarábajúci Slovák môže dovoliť kúpu nového automobilu, sa kladie dôraz aj na vybavenie nových automobilov. Viete, bez ktorých doplnkov si neviem predstaviť žiaden nový automobil?

Predné stierače

Potrebujeme ich vždy, keď nás na cestách zastihne nečakaná prehánka a silný dážď. Umožňujú nám odstraňovať špinu na čelnom skle kedykoľvek budeme potrebovať.

Ak sa vám ale v poslednej dobe často stáva, že vám predné stierače zanechávajú mokrú stopu aj vtedy, keď si pomocou kvapaliny do ostrekovačov chcete vyčistiť predné sklo, mali by ste si čím skôr kúpiť funkčné stierače. Nové stierače by vám mali zaručiť tichý a spoľahlivý výkon za každého počasia. Odporúčame vám vyberať kvalitné ploché bezramienkové stierače, ktorých montáž je jednoduchá a adaptéry budú súčasťou balenia.

Zadné stierače

Môže sa zdať, že zadné stierače sú v porovnaní s prednými menejcenné, opak je však pravdou. Zadné stierače nám umožňujú spoľahlivo vyhodnotiť situáciu na ceste v hustej premávke a výrazne nám pomôžu aj pri cúvaní zrovna, keď nás zastihne silný dážď a budeme potrebovať zacúvať do garáže.

Z ponuky zadných stieračov si môžete vybrať bezramienkové (ploché) stierače a ramienkové stierače. Zadné ramienkové stierače neobsahujú kovové časti, majú plastový dizajn, čo je veľkou výhodou najmä v zime, pretože sa nebude tvoriť ľad v kĺbových spojoch v kovových častiach ramienka.

Autokoberce

Chránia podlahu v interiéri auta pred nečistotami a kupujeme si ich od overených predajcov. Pri ich výbere by sme mali hľadieť predovšetkým na veľkosť, nakoľko sa vyrábajú presne na mieru na typ a značku auta. Ak máte trebárs auto značky Mazda CX-5, autokoberce vám nebudú pasovať do Mazdy CX-3. Dávajte si na to pozor, ak sa chystáte kúpiť nové autokoberce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *