Kazma odhalil ďalší epický diel One Man Show. Dokázal, že aj nenávisť môže pomôcť dobrej veci

Od ohlásenia nového dielu Kazmovej One Man Show (OMS) sme všetci netrpezlivo čakali, akú vec znova si tento človek spolu s jeho tímom pripravili.

Už z nadpisu tejto časti bolo zrejmé, že pôjde o známu kauzu s Leošom Marešom a jeho stávku o jeho Ferrari 488GTB Spider v hodnote cca 8 mil. Kč. Leoš sa totiž stavil o to, že ak ho niekto uvidí jazdiť počas jedného mesiaca v inom aute ako v trabante, dotyčnému podaruje spomínaný taliansky skvost. Dostatočná výzva pre celý tím OMS.

Týmto chlapcom sa následne aj podarilo a vďaka nefingovanej nehode dostali Leoša do iného auta a tým pádom vyhrali celú stávku. Tak vyzerala prvá polovica novej časti. Ako náhle sa infomácia o prehranej stávke dostala na verejnosť nie len média ale aj státisíce ľudí sa pustili do Kazmu za to, že svoj prank dosť prestrelil. Ale práve o to tu šlo.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kazma leoš

Všetko to bola len časť obrovskej skladačky. Skladačky, ktorá má za účel pomôcť dobrej veci. Od celej tejto „dopravnej nehody“ sa spustila obrovská kampaň s názvom 1/10. Tá hovorí o tom, že len jeden človek z  desiatich zastaví pri dopravnej nehode. A tu sa práve dostávame k jadru celej veci. Na sociálnych sieťach sa najlepšie šíri nenávisť a tej si Kazma po zverejnení pranku na Leoša užil dosť. Práve vďaka tomu dostal do povedomia státisícov ľudí túto tému, ktorú ešte umocnil odkazmi 1/10, ktoré ste mohli vidieť po celej Českej republike.

Prank na Leoša tak bol len tvárou, či špičkou celého tohto ľadovca, ktorý sa odkryl až teraz po vydaní tohto dielu. Zapojených bolo viacero osobností a celé to dokonca malo pod záštitou aj ministerstvo dopravy ČR.  Kazma nám tentoraz ukázal, ako sa dá veľká nenávisť využiť na pomoc dobrej veci a teraz sa mu podarilo nachytať všetkých, ktorí sa negatívne a nenávistne vyjadrovali k jeho pranku na Leoša.

„Všetko čo vidíte, nemusí byť vždy také, ako sa zdá.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *