Rozhovor: Veronika Cifrová Ostrihoňová – Aký má vzťah k autám, cvičeniu a cestovaniu?

Veronika Ostrihoňová je známa moderátorka a redaktorka televízie Markíza. Od 20. septembra 2016 tvorí manželský pár s ďalším známym moderátorom Matejom „Sajfom“ Cifrom.  Od minulého roka  uvádza svoju  talk show – Sit Down Stories, kde sa rada rozpráva so zaujímavými ľuďmi. Teraz však sedela na opačnej strane pomyselného stola a ona bola tá, ktorá odpovedala na naše otázky.

Rozhovor:

Ahoj Veronika. Vieme, že máš svoju úspešnú talkshow Sit Down Stories. Ako ťa tento formát napĺňa?
Veľmi. Je to veľmi inšpiratívne aj pre mňa. Rozprávať sa so zaujímavými ľuďmi je viac potešenie ako práca.
Aký je tvoj vzťah k cvičeniu a športu ako takému? Aké máš s ním skúsenosti? Máš v pláne skúsiť niečo nové?

Rada cvičím a hýbem sa. Snažím sa to robiť čo najčastejšie. Fitness centrum, joga, pilates, v dobrom počasí beh. Nové idem skúsiť thai box.

Máš obľúbený športový tím alebo športovca?

Nemám. Kedysi som obdivovala Mira Šatana.

Keď budeš mať deti, budeš ich viesť cestou športu a cvičenia? Máš predstavu k akým športom by si ich priviedla, prípadne by si s nimi vykonávala?

Budem ich viesť k zdravému, aktívnemu životu. Vykonávať s nimi budem také aktivity, aké budú im prirodzené a budú ich baviť. „Nútiť“ ich, nech robia ten či onen šport, nemá zmysel.

Mohli sme vidieť v Matejovom vlogu z Dubaja tvoju, nie príliš pozitívnu, reakciu na autá typu Ferrari, Lamborghini a im podobné “superšporty”. Pre mnohých sú to atraktívne a vysnívané autá. Nás preto zaujíma, aký typ áut sa páči tebe a či existuje model, ktorý sa dá označiť ako auto tvojich snov. Alebo ti stačí iba, ak má auto peknú farbu?
🙂

Nemám auto mojich snov. Stačí mi, ak auto jazdí. Ak vyzerá pekne, je to bonus. Je mi ukradnuté, aká je to značka, aký ma motor a koľko koní.

Aký máš vzťah k autám? Aké bolo tvoje prvé auto a ako vyzerá tvoj súčasný vozový park?
K autám mám vzťah taký, že ma prepravia tam, kde potrebujem a za to som vďačná. Moje prvé auto reálne je to, čo mám teraz. Jazdím na štvorkolesovom vozidle béžovej farby. 🙂
Aký máš vzťah k cestovaniu a spoznávaniu nových vecí?

Rada cestujem a rada spoznávam nové veci.

Veľa ľudí chce v určitej fáze života veľa cestovať. Vieš si predstaviť, že by ste s Matejom absolvovali trip v aute náhodnými cestami do neznáma?
Viem si to predstaviť. Ale záviselo by to od toho, kam by sme išli a v akej krajine.
Čo si myslíš o cestovaní karavanom? Išla by si do toho? 
Nie. 😀
Máš nejaké ciele a sny, ktoré si plánuješ splniť v blízkej aj ďalekej budúcnosti?

Byť šťastná.

Je niečo, čo by si odkázala na záver ľuďom, čo práve čítajú tento rozhovor?
Nech sú láskaví, prajní a usmievajú sa. A bude nám tu všetkým lepšie.

Veronike ďakujeme za rozhovor a prajeme veľa úspechov v profesionálnom, aj súkromnom živote. V rozhovoroch so známymi osobnosťami budeme pokračovať a vy sa môžete tešiť na ďalších zaujímavých ľudí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *