Profesionálny urýchľovač stavebných procesov – Odvlhčovanie Žilina

Nadmerná vlhkosť v interiéri je veľký problém, ktorý môže mať okrem iného nepríjemný dopad aj na vaše zdravie. Nadmerná vlhkosť je živnou pôdou pre vznik nepríjemných húb, plesní či baktérií. Pre boj s vlhkosťou je ideálnym pomocníkom odvlhčovač.

Priemyselný odvlhčovač je aj skvelým nástrojom na urýchľovanie stavebných procesov. Ak napríklad máte novostavbu a robíte čerstvé omietky, ktoré v priemere schnú pokojne aj 5 týždňov, alebo potery či maľovky, odporúčame navštíviť našu stránku Odvlhčovanie Žilina, kde si odvlhčovač viete pohodlne prenajať na ľubovoľnú dobu. Naše profesionálne odvlhčovače dokážu skrátiť dobu schnutia až o niekoľko týždňov. Odkaz tu.

Využívame profesionálne priemyselné odvlhčovače  so skvelým odvlhčovacím výkonom. Za jednu hodinu dokáže spracovať až 450 m³ vzduchu. Vďaka tomu môže pri ideálnych podmienkach nazbierať za deň až 51 litrov vody. Sú vhodné do priestorov s rozlohou do 200 m². Ich veľkou výhodou je, že okrem vytiahnutia vlhkosti zo vzduchu dokážu aj hĺbkovo vysúšať vlhké murivá, čo si nájde svoje využitie napríklad aj pri vlhkých pivniciach.

Ak ste z okolia Žiliny, v prípade potreby neváhajte kontaktovať na Facebook-u ⇒Odvlhčovanie Žilina,kde Vám so všetkým radi poradíme a pomôžeme. Odkaz tu.