Dámske outfity vhodné do horúcich letných dní

V posledných týždňoch sa u nás naplno prejavuje leto. Pri predstave, že takéto horúčavy budú prevládať na našom území ešte aspoň dva mesiace, nám ne je všetko jedno. Ak ale hľadáte zaujímavé inšpirácie na dámske outfity do horúcich letných dní, pár vám ich ponúkneme.

Dlhé letné šaty a dámske sandále

Ak hľadáte pohodlný outfit nielen na voľnočasové aktivity, ale aj do kancelárie, odporúčame dlhé letné šaty z kvalitnej bavlny s decentným výstrihom s dámskymi sandálmi. Letné šaty by mali byť z jemnej kvalitnej bavlny, ktorá si aj po častom praní udrží pôvodnú farbu. Ak chcete chladivé letné šaty, odporúčame z dobrej 100% bavlny, 100% organickej bavlny, alebo aj kvalitného modalu.

Ak chcete byť vyššia, odporúčame sandále na platforme. Nič nepokazíte obľúbenými „gladiátorkami“. Ak ste rebelka, odporúčame klasické jemné šperky nahradiť štýlovými koženými náramkami a výraznými náušnicami.

Kulotky a jednoduché topy/ tielká

Skrátené a rozšírené nohavice zároveň sú obľúbeným kúskom mnohých žien najmä cez leto. Príliš nízkym ženám však nepristanú. Ak vám ale kulotky sedia a pristanú vám, odporúčame vám zásobovať sa príjemnými kulotkami z jemného chladivého modalu.

V šatníku majte aspoň dvoje kulotky – jedny jednofarebné, jedny vzorované (odporúčame pásikavé,  bodkované, s letnými motívmi).Kulotky perfektne zladíte s jednofarebnými alebo viacfarebnými vzorovanými topmi alebo s tielkami.

Ideálnou kombináciou sú kulotky s tielkami so zaväzovaním. K tomuto outfitu odporúčame módne dámske hodinky. Ak vám náramkové hodinky v lete vadia, nahraďte ich mechanickými vreckovými hodinkami. S týmto hodinkami budete originálna!

Ak vám kulotky nesedia, odporúčame vám nosiť dlhé sukne. Nepohrdnite však ani áčkovými sukňami, ktoré odporúčame nosiť skôr na špeciálne príležitosti – do práce, na rodinné oslavy, či výročia.